График работы:
ПН-ПТ: 09:00-17:30 СБ, ВС: ВЫХОДНОЙ
График работы:
ПН-ПТ: 09:00-17:30 СБ, вс: выходной

ЧорносливЧорнослив - слива висушена на сонці. Для виробництва чорносливу, з майже сорока різновидів слив, тільки один використовується масово, це європейський. Саме такий чорнослив замовляйте і купуйте оптом в Дніпропетровську з доставкою по Україні.

У зливі міститься велика кількість цукру, на це вказує шкірка темно-синього кольору. У складі чорносливу є різні види цукру - сорбіт, фруктоза, сахароза і глюкоза, а також клітковина і антиоксиданти.

Чорнослив активно використовують як замінник солодощів, а також додають в випічку, салати, застосовують як приправу для страв з м'яса, роблять соуси і компоти.

Щоб правильно вибрати чорнослив, необхідно звернути увагу на шкірку, вона повинна бути блискучою і щільною, а сам плід повинен мати м'яку структуру. Також необхідно звернути увагу на наявність пошкоджень, цвілі і знебарвлення. Купуючи чорнослив оптом, він повинен бути упакований в прозору і герметичну упаковку, яка не дозволяє випускати продукту вологу.

Зберігається чорнослив в герметичному пакеті або контейнері в темному і прохолодному місці, наприклад в морозильній камері або холодильнику. Це дозволяє зберегти його користь і свіжість.

Термін зберігання в залежності від місця може складати від 12 до 18 місяців.