ГРАФІК РОБОТИ:
ПН-ПТ: 09:00-17:30 СБ, НД: ВИХІДНИЙ
ГРАФІК РОБОТИ:
ПН-ПТ: 09:00-17:30 СБ, НД: вихідний

ПолотноНеткане полотно - найпопулярніший матеріал, що володіє високою міцністю, хорошими естетичними характеристиками, високою практичністю, відмінною зносостійкістю, а також високими ергономічними властивостями. Якщо ви пред'являє високі вимоги до даних властивостей, замовити та купити можна прямо зараз у нас на сайті.

Технологія виготовлення включає в себе особливе з'єднання структурних елементів та оздоблення вже готового полотнища. Щоб досягти готового полотна, використовують не тільки натуральні, але і хімічні волокна, які спочатку проходять процес змішування, а потім очищення. У підсумку після педантичного прочісування роблять форму волокна. Каркасні нитки розташовують у вигляді сітки, а потім складають паралельно.

Якщо ви хочете замовити неткане полотно в Дніпрі або інших містах України, подивіться наші пропозиції на сайті. Постійним клієнтам вартість може бути знижена.

Залежно від способу скріплення основи полотна розрізняють такі види:

- голкопробивне;

- вязально-прошивне;

- клейове.

При першому способі як видно з назви використовуються голки, які протягують волоконні нитки через товщину всього шару. У другому варіанті використовують пряжу. У третьому - просто склеюють і термічно обробляють.

У нашому Інтернет-магазині Pianit ви зможете замовити і купити вибранне полотно недорого оптом за приємною ціною. Вартість товару вказана за погонний метр. Оформляючи замовлення на сайті, ви отримуєте безкоштовну консультацію наших менеджерів, які дадуть відповідь на виниклі питання і оформлять доставку за лічені хвилини.