ГРАФІК РОБОТИ:
ПН-ПТ: 09:00-17:30 СБ, НД: ВИХІДНИЙ
ГРАФІК РОБОТИ:
ПН-ПТ: 09:00-17:30 СБ, НД: вихідний

ПряжаВ'язання завжди залишається популярним видом рукоділля, в будь-який час року і погоду. Влітку - сарафани та сукні, взимку - шапки та шарфи з рукавичками, навесні - всілякі кардигани, восени - теплі светри і пуловери. Змінюється модні тренди на візерунки, об'ємність, кольору, але не на пов'язані авторські речі. А речі ручної роботи завжди в ціні! Замовити таку готову річ завжди буде дорожче, ніж зробити самому.

Якщо ви серйозно вирішили опанувати в'язанням, то, в першу чергу, ви повинні розбиратися в пряжі, навчитися вибирати її в магазинах і правильно читати етикетки. Адже від правильно підібраного пряжі і від її якості залежить якість майбутнього виробу. Ціна визначає багато в чому якість.

Останнім часом виробники пряжі помітно збільшили свій асортимент, так що тепер вираз "очі розбігаються" в спецмагазині набуває цілком певне значення.

Уміння читати і розуміти етикетки, а також розбиратися в складі пряжі може виявитися дуже корисним. Треба мати на увазі, що пряжа високої якості є продуктом складного високотехнологічного виробництва і не може бути вартістю в гріш, і низька ціна - це сигнал того, що щось не так.

З купівельної точки зору пряжу ділять на пряжу з натуральних, ненатуральних (хімічних) і змішаних волокон.

У нашому Інтернет-магазині Ви зможете замовити натуральні волокна як шерсть, мохер, ангора, кашемір, льон. До неприродних видів сировини відносять віскозу, акрил, капрон.

Все, що потрібно для створення в'язаних шедеврів, крім одного бажання - пряжу і допоміжні інструменти - ви може купити оптом недорого в нашому Інтернет-магазині "Pianit"! Наш магазин пропонує пряжу по всіх містах України. Доставка здійснюється послугами Нової Пошти або Укрпоштою, також можливий самовивіз з міста Дніпро.